Sádrokartonář - žďár nad sázavou Žďár nad Sázavou

Plat: 130 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Haškova 1269, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Společnost Sádrokartony Žďár s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři suchých staveb.

Popis pracovní pozice

Praxe minimálně 2 roky v oboru.
První kontakt emailem nebo telefonicky Od 8:00 do 14:30

Kontakt

Sádrokartony Žďár s.r.o.Kontaktní osoba:
Markéta Klinglerová   +420 773 995 676

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Sádrokartony Žďár s.r.o. (IČO 29313601), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.