Nástrojař Nový Bor

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rumburských hrdinů 296, Nový Bor, Liberecký

Společnost "Slévárna hliníku s.r.o." hledá vhodného kandidáta na pozici Nástrojaři.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru; praxe výhodou
- ochotu se učit a vzdělávat; zaškolíme, naučíme
- manuální zručnost, přesnost, důslednost
- technické myšlení
- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- znalost práce na kovoobráběcích strojích
Nabízíme
- zajímavou a tvořivou práci
- zaškolení, průběžné vzdělávání
- zajímavé finanční ohodnocení
- pracovní poměr na plný úvazek a jednosměnný provoz
- stravenky
- možnost získání výhodného telefonního mobilního tarifu
- zaměstnání u stabilního zaměstnavatele s tradicí