Nástrojař Hnátnice

Plat: 125 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 156, Hnátnice, Pardubický

Společnost PowerJob s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nástrojaři.

Popis pracovní pozice

Požadavky
- vyučené nástrojaře nebo mechaniky, seřizovače, obráběče kovů
- zručnost, přesnost a přemýšlivost
- ochota práce v dvousměnném provozu
- alespoň 4 roky praxe v oboru nástrojař
- v případě znalosti cizího jazyka (AJ, NJ) výjezdy do zahraničí při předávání zakázek.
- jeřábnický a vazačský průkaz, ev. svářečský průkaz výhodou (není podmínkou)

Náplň práce
- montáž, demontáž nástrojů – forem
- obsluha tušírovacích lisů, tušírování nástrojů, nástrojařské práce
- dodržování přesnosti a kvality práce, servisní práce
- práce v dvousměnném provozu

Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti
- pracovní oděv při nástupu
- příplatky za směny

Mzda: 125 – 150 Kč/hod. (odvíjí se od praxe a dovedností).

Před nástupem nutná vstupní lékařská prohlídka u jejich závodní lékařky.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: pracoviště AUTONEUM CZ, s.r.o. - Nástrojárna Hnátnice 156, 561 01 Hnátnice

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA UVEDENÉ PRACOVIŠTĚ, ALE ABY ZASLALI ŽIVOTOPIS PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU: NABOR@POWER-JOB.CZ. NEBO NÁS KONTAKTOVALI NA TEL.ČÍSLE: ++420 775 700 686.

Kontakt

PowerJob s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marcela Krejsová   +420 775 700 686

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PowerJob s.r.o. (IČO 03721566), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.