Grafik Ústí nad Labem

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykova 238, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost REALSTAV INVEST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Masarykova 238/157, Kliše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: tvorba navrhu webovych stránek, zpracováni grafiky pro webove stránky, graficke návrhy banneru a tištěné grafiky photoshop, fireworks a illustrator vyhodou, zpracovani grafiky pro tisk.
Nabízíme: mzdu 15 000 - 35 000,- Kč., zvláštní prémie.
Kontakt: životopis na uvedený e-mail.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

REALSTAV INVEST s.r.o.Kontaktní osoba:
Luciano Pagani   +420 777 563 763

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) REALSTAV INVEST s.r.o. (IČO 28713265), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.