Regionální ředitel Teplice

Plat: 220 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tržní náměstí 935, Teplice, Ústecký

Společnost INPOL Network, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní náměstci (ředitelé).

Popis pracovní pozice

Zaměstnání na DPP
Vedení a řízení týmu oblastních manažerů, nábor, motivace. Kontakty s představenstvem společnosti,
Perfektní ČJ, ŘP sk.B, registrace ČNB - PPZ výhodou, nikoli podmínkou
Výhody: kvartální bonusy, roční odměna za zisk, dotovaná dovolená
V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

INPOL Network, a.s.Kontaktní osoba:
Zdeněk Novák   +420 603 578 640

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) INPOL Network, a.s. (IČO 04874820), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.