Obchodní zástupce Olomouc

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ondřejova 489, Olomouc, Olomoucký

Společnost GOLD OFFICE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ondřejova č.p. 489/13, Olomouc. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod.
Požadujeme ŘP sk. B, příjemné vystupování.
První kontakt možný POUZE telefonicky Po - Pá od 8 do 14 hod. nebo mailem.

Kontakt

GOLD OFFICE s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Petra Pospíšilová   +420 736 626 620

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GOLD OFFICE s.r.o. (IČO 25386212), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.