Zástupce/kyně pro prodej plynových kotlů, klimatizací a pod. Ostrava

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Varšavská 570, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost VIATHERM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ostrava
Kontakt e-mailem: lmarkova@viatherm.cz

Požadujeme:
Řp sk. B - aktivní řidič/ka, anglický jazyk, čistý trestní rejstřík, obchodní uvažování, příjemné a komunikativní vystupování, praxe v oboru vodo-topo-plyn, ochota cestovat po ČR.

Nabízíme: Stravenky, sl. automobil, telefon, prémie finanční.

Kontakt

VIATHERM s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Marková   +420 773 445 848

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VIATHERM s.r.o. (IČO 26862638), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.