Obsluha čerpací stanice Havlíčkův Brod

Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 3565, Havlíčkův Brod, Vysočina

Společnost Barbora Halouzková hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

- komunikativnost
- turnusové služby - denní, noční
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

Barbora HalouzkováKontaktní osoba:
Barbora Halouzková   +420 603 893 567

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Barbora Halouzková (IČO 06112676), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.