Dělníci ve výrobě (laminace materiálů) Otrokovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: tř. Tomáše Bati 1678, Otrokovice, Zlínský

Společnost TOMATEX Otrokovice, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost.
Náplň práce: obsluha laminační linky, organizace výroby na lince
Nástup ihned nebo po domluvě.
Výhody: stravenky 80,-Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, věrnostní, jubilejní odměny.

Kontakt

TOMATEX Otrokovice, a. s.Kontaktní osoba:
Kristýna Utinková   +420 727 901 113

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOMATEX Otrokovice, a. s. (IČO 25582232), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.