Obsluha kotoučových a pásových pil Planá nad Lužnicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chýnovská 535, Planá nad Lužnicí, Jihočeský

Společnost KOVO PLANÁ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů.

Popis pracovní pozice

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, věrnostní příspěvky na PF+ŽP.
Kontakt: osobně (Planá nad Lužnicí 8-13 hodin po telefonické dohodě), emailem, telefonicky (6-13 hodin).

Kontakt

KOVO PLANÁ a.s.Kontaktní osoba:
Marta Bendová   +420 381 405 170

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOVO PLANÁ a.s. (IČO 27634612), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.