Dělník truhlářské a pilařské výroby Polička

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: T. Novákové 315, Polička, Pardubický

Společnost DŘEVOZÁVOD PRAŽAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: manuální práce na pilnici nebo truhlárně
POŽADAVKY: fyzické předpoklady
NABÍZÍME: pracovní doba 5:30 - 14:00
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně PO-PÁ 6:30 - 13:30

Kontakt

DŘEVOZÁVOD PRAŽAN s.r.o.Kontaktní osoba:
Marie Vraspírová, mzdová účetní   +420 461 722 173,603 967 972

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DŘEVOZÁVOD PRAŽAN s.r.o. (IČO 15036740), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.