Operátoři ohýbání Karviná

Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dětmarovická 409, Karviná, Moravskoslezský

Společnost Comfort Job Agency s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

SOU strojní nebo elektro, výhodou praxe v obsluze ohýbacích a svařovacích strojů, orientace v technických výkresech.
Způsob kontaktu:
osobně na adrese:
Stodolní 15/741 Ostrava 702 00, od 08-15 hod;
případně telefonicky nebo e-mailem

Kontakt

Comfort Job Agency s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Mičuta   +420 731 531 825

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Comfort Job Agency s.r.o. (IČO 05446422), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.