Administrativní pracovník Brno

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kaštanová 210, Brno, Jihomoravský

Společnost Faraheit servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 13.7.2018
Nástup možný IHNED
Spolehlivost, vlastní iniciativa, základní znalost účetnictví, dobrá znalost PC (WORD,EXCEL apod.), loajálnost k firmě, čeština.
Náplň práce:
administrativa firmy, fakurace, jednání se zákazníky, evidence práce zaměstnanců, tvoření nabídek.
Nabízíme:
stravenky, stabilní firma, pravidelný plat

Kontakt

Faraheit servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Slavíčková   +420 731 513 318

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Faraheit servis s.r.o. (IČO 25528602), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.