Pracovník v oblasti financí/administrace Tábor

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vožická 3149, Tábor, Jihočeský

Společnost Ypsotec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

Společnost Ypsotec s.r.o. prostřednictvím obrábění realizuje ve své moderní novostavbě přesné komponenty a pracuje s výkonnými a nejnovějšími CNC stroji. Zásobujeme renomované zákazníky v oblasti průmyslu a automatizace na celém světě.
V důsledku svého intenzivního růstu stále hledáme angažované pracovníky, a to jak ihned, tak i podle dohody.
Úkoly:
- kontrola a evidence dodavatelských faktur
- evidence přijatých plateb
- kontrola a upomínání ohledně faktur
- správa pokladny
- vedení různých statistik
Požadavky:
- nutnost dobré znalosti němčiny
- velmi dobré znalosti Office, obzvláště v Excelu
- obchodnické znalosti v oblasti financí výhodou
- zkušenosti s prací se systémy ERP výhodou
- spolehlivá a exaktní práce
Čeká na vás zajímavé a moderní pracovní prostředí s motivovanými pracovníky v úspěšném a expandujícím podniku. Máte zájem? V tomto případě se těšíme na vaše písemné žádosti o místo.
Svou kompletní písemnou žádost o místo zašlete, prosím, paní Veronice Čapkové (v.capkova@ypsotec.com nebo poštou na adresu: Ypsotec s.r.o., Vožická 3149, 390 02 Tábor.
ww.ypsotec.com

Kontakt

Ypsotec s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Čapková   +420 381 501 017

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ypsotec s.r.o. (IČO 26091313), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.