Administrativní pracovník Sokolov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Smetanova 514, Sokolov, Karlovarský

Společnost FORNICA cosmetic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace.

Popis pracovní pozice

Dynamická kosmetická společnost hledá spolupracovníky.

Požadujeme:
- počítačové znalosti (email, word, excel, internet), zkušenosti s programem Pohoda nebo podobným, jazyková vybavenost (jeden až dva cizí
jazyky), příjemný hlasový projev, týmového hráče, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu.

Nabízíme:
- smlouvu na HPP, práci v příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, práci na
zajímavých zakázkách pro prestižní společnosti

Pracovní doba: 08.00-16:30 hodin

Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

FORNICA cosmetic s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Vlasatá   +420 777 287 255

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORNICA cosmetic s.r.o. (IČO 29164761), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.