Odborní pracovníci v oblasti matematiky, statistiky a pojistné matematiky Praha

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bělehradská 858, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Klíč úspěchu s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti matematiky, statistiky a pojistné matematiky.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Bělehradská č.p. 858/23, Praha
Kontakt: tel.: 776 544 950, e-mail: cat2201@seznam.cz
Výpis z RT, Pasivní čeština, aktivní angličtina, práce v oboru min. 2 roky. Pracovní a služební cesty ČR, KAZ,UZ,RUS,UKR,TUR,TAD. Znalosti Microsoft Office, internet, statistika.

Kontakt

Klíč úspěchu s.r.o.Kontaktní osoba:
Liubov Muromskaya   +420 776 544 950

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Klíč úspěchu s.r.o. (IČO 07254245), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.