Kontaktní a sociální pracovník/pracovnice do kontaktního centra Plzeň

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Havířská 933, Plzeň, Plzeňský

Společnost Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Popis pracovní pozice

Požadované vzdělání a praxe:
- VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech Sociální práce, Adiktologie, Psychologie, Speciální pedagogika případně dalšího zaměření dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (případně kurz pracovníka v sociálních službách i započatý, eventuálně zdravotnické vzdělání)
- znalost zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb
- základní orientace v drogové problematice, respektující přístup k cílové skupině
- schopnost sebereflexe a týmové práce, aktivní přístup a dobré komunikační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC

Výhodou:
- předchozí praxe s cílovou skupinou
- řidičský průkaz skupiny B
- psychoterapeutický výcvik (i započatý)
Nabízíme:
- kontaktní a sociální práci s klienty nízkoprahových služeb (provádění výměnného injekčního programu, poradenství v oblasti snižování rizik při užívání návykových látek)
- poradenskou práci s uživateli návykových látek zaměřenou na abstinenci klienta, motivační práci a příprava klienta na léčbu
- poradenskou práci s osobami blízkými uživatelů návykových látek (rodiče, partneři)
- zázemí odborně profilované organizace, práci pod supervizí, další vzdělávání v oboru a podporu v odborném růstu
Výše mzdy: 18.000- 25.000 při 1,0 HPP (dle dosaženého vzdělání a délky praxe). Jedná se o zástup za MD
Nástup ihned nebo dle domluvy
Profesní životopis a motivační dopis
zasílejte na email: salomova@cppt.cz
(do předmětu uveďte "výběrové řízení")
Uzávěrka přihlášek: 31.7.2018
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Vyhrazujeme si právo prodloužit nebo zrušit výběrové řízení, případně pracovní pozici dočasně neobsadit.


Kontakt

Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s.Kontaktní osoba:
Životopis  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s. (IČO 25232142), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.