účetní Hradec Králové

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Zámečkem 2044, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost Motorcycles & Powersports s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní všeobecní.

Popis pracovní pozice

ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.8.2018
- Náplň práce: kompletní vedení firemního účetnictví, včetně podávání přiznání k DPH, kontrolního hlášení, vedení mzdové agendy apod.
- Požadujeme: znalost podvojného účetnictví, praxi v účtován alespoň 2 roky, pečlivost a spolehlivost
- Nabízíme: jistotu stabilní a stále se rozvíjející společnosti, přátelský kolektiv, zaměstnanecké výhody a slevy na produkty, pružnou pracovní dobu a možnost práce mimo kancelář
- v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: info@globalmoto.cz

Kontakt

Motorcycles & Powersports s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Jakub Kužel   +420 774 207 215

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Motorcycles & Powersports s.r.o. (IČO 28452917), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.