Sociální pracovník Lovosice

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Terezínská 731, Lovosice, Ústecký

Společnost Farní charita Lovosice hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Popis pracovní pozice

Sociální pracovník se vzděláním podle zákona o 108/2006 Sb, o sociálních službách ( dis, Bc., Mgr. v oboru sociálních služeb) na pracovní pozici:
sociální pracovník v Azylovém domě pro ženy a matky s dětmi v Lovosicích
Náplní práce je aktivní motivace, aktivizace a spolupráce s ubytovanými ženami a jejich dětmi a mládeží. Pracovní doba je vždy od 7.30 h
Životopisy a motivační dopisy zasílejte na e mail: petra.buriankova@fchlovosice.cz do 31.8.2018
Pracovní místo bude obsazeno na základě výběrového řízení.

Kontakt

Farní charita LovosiceKontaktní osoba:
Bc. Petra Buriankova, vedoucí služeb  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Farní charita Lovosice (IČO 46770321), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.