Ostraha prodejen Frýdek-Místek

Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dobrovského 3680, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy.

Popis pracovní pozice

A16 z:12/7/2018, a:12/9/2018
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.
Kontaktní telefon a email uveden viz výše.
Požadujeme:
- věk +18 let
- výpis z rejstříku trestů
- příjemné vystupování
- zdravotní předpoklady k výkonu dané profese
- praxe výhodou, ne podmínkou
- certifikát strážného podmínkou, popř. zprostředkujeme vyřízení (úhradu certifikátu hradí zaměstnanec).
Práce vhodná i pro OZP.

Kontakt

Bohemia Marten Plus s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavla Liebertzová   +420 606 333 112(po-pá8-15.00hod.)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bohemia Marten Plus s.r.o. (IČO 06227155), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.