Emea high risk r&d manager Brno

Plat: 120 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tuřanka 1302, Brno, Jihomoravský

Společnost Honeywell, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje.

Popis pracovní pozice

Výborná znalost anglického jazyka.
Zkušenost z velké mezinárodní společnosti na manažerské pozici
Minimálně 10 let praxe v oblasti konstrukce, znalost a zkušenost s NPI.
Zkušenost s vedením globálních projektů
Velmi dobré manažerské dovednosti.
Ochota cestovat
Strategické, analytické myšlení, schopnost plánování, ochota k řešení problémů
Zkušenost s vývojem ochranných pracovních pomůcek velkou výhodou

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jana Meixnerová   +420 532 114 331

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Honeywell, spol. s r.o. (IČO 18627757), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.