Operátor/ka zdravotnického operačního střediska (dispečer/ka zzs) Karlovy Vary

Plat: 24 160 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Závodní 390, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

OPERÁTOR/KA ZDRAVOTNICKÉHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA (DISPEČER/KA ZZS)
Kontakt: p. Hes Radek Bc., tel.: 608 167 676, e-mail: radek.hes@zzskvk.cz
Požadujeme vysokou psychickou odolnost, preciznost a komunikativnost.
Nabízíme stravenky.

Kontakt

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Bc. Radek Hes   +420 608 167 676

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace (IČO 00574660), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.