Uklízeč/ka České Budějovice

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Branišovská 1160, České Budějovice, Jihočeský

Společnost Biologické centrum AV ČR, v. v. i. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

Spolehlivost
zvláštní prémie, podnik. stravování, dovolená navíc,benefity ze sociálního soudu
Adresa pro osobnní jednání s uchazeči: Biologické centrum, Na sádkách 708/7, České Budějovice

Kontakt

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.Kontaktní osoba:
Eva Kotrbová   +420 387 775 746

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Biologické centrum AV ČR, v. v. i. (IČO 60077344), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.