Referent/-ka odboru výstavby a životního prostředí, územního plánování Nový Bydžov

Plat: 18 810 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykovo náměstí 1, Nový Bydžov, Královéhradecký

Společnost Město Nový Bydžov hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

REFERENT/-KA ODBORU VÝSTAVBY A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: odborné VŠ vzdělání dle § 24 z.č. 183/2006 Sb., stavení zákon, bezúhonnost, ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC, praxe v oblasti státní správy na úseku územního řízení a stavebního řádu a ZOZ z územního plánování vítány
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, na mobilní telefon a další zaměstnanecké benefity
- Obsah žádosti - podrobnosti viz www.novybydzov.cz - Volná pracovní místa, zasílejte na adresu: Městský úřad Nový Bydžov, k rukám Ing. Česákové, Masarykovo nám. 1, 504 01 Nový Bydžov (do 20.8.2018 do 16,00 hod)

Kontakt

Město Nový BydžovKontaktní osoba:
Veronika Kholová   +420 495 703 983

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Město Nový Bydžov (IČO 00269247), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.