Dělník ve výrobě Olešnice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Veselská 581, Olešnice, Jihomoravský

Společnost František Šutera hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Vyučení v oboru řezník, kuchař výhodou. Víkendy volné.
První kontakt telefonicky kdykoli v průběhu pracovních dní na č. 734 449 250 - p. František Šutera.

Kontakt

František ŠuteraKontaktní osoba:
František Šutera, majitel firmy   +420 734 449 250

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) František Šutera (IČO 65777867), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.