Právník/právnička (zástup za md) Valašské Meziříčí

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolská 540, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost Encore Benefit s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Podnikoví právníci.

Popis pracovní pozice

Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, nejlépe s nástupem ihned kvůli zaučení. Praxe není nutná, zájemce rádi zaučíme.
NÁPLŇ PRÁCE: Právní poradenství poskytované ostatním pracovníkům, případně klientům v oblasti činnosti zaměstnavatele (bližší informace o konkrétní náplni práci rádi sdělíme na osobním pohovoru). Práce s interním evidenčním systémem a administrativní činnost při zpracování dokumentace klientů. Aktualizace vnitřních předpisů a vzorové dokumentace, navrhování změn.
POŽADUJEME: Ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo. Praxe není nutná. Aktivní práce s PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint). Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup. Schopnost komunikace v anglickém jazyce. Trestní bezúhonnost. Aktivní absolventy rádi zaučíme, není nutná praxe v oboru.
NABÍZÍME: Zajímavou, různorodou a kreativní práci v oblasti Compliance, soukromého a veřejného práva, firemního práva a chodu obchodní společnosti. Zázemí stabilní firmy. Práci v přátelském a mladém kolektivu a atraktivním oboru. Možnost pracovně-právní spolupráce s advokátní kanceláří. Firemní telefon i k soukromým účelům. Částečně pružnou pracovní dobu. Odměny nad rámec základní mzdy.
PRVNÍ KONTAKT: Své životopisy prosím zasílejte na e-mail vozak@encorebenefit.cz nebo volejte na 777 722 737.

Kontakt

Encore Benefit s. r. o.Kontaktní osoba:
JUDr. David Vozák   +420 777 722 737

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Encore Benefit s. r. o. (IČO 27784932), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.