Dělník ve výrobě Liberec

Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Šamotky 1642, Liberec, Liberecký

Společnost ELITRONIC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Vyučení v jakémkoliv oboru.
Hlásit se osobně, popř. telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt

ELITRONIC s.r.o.Kontaktní osoba:
Stanislav Linda, personální ředitel   +420 483 313 032

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ELITRONIC s.r.o. (IČO 25018001), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.