Pomocní dělníci ve výrobě Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 39, Praha, Hlavní město Praha

Společnost KAŠPAR A SYNOVÉ - STROJÍRNA KALMAR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Nádražní č.p. 39/76, Smíchov, 150 00 Praha 5
kontakt: Kašpar Jiří, tel.: 257 320 139, e-mail: kalmar@kasparaeno.cz

Jemné dokončovací práce ve strojírenské výrobě - hrotování, čištění, drobné práce ve stroj. výrobě.
Mírná tělesná zátěž.

Kontakt

KAŠPAR A SYNOVÉ - STROJÍRNA KALMAR, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Kašpar   +420 257 320 139

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KAŠPAR A SYNOVÉ - STROJÍRNA KALMAR, s.r.o. (IČO 25111256), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.