Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) Hrušovany u Brna

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jízdárenská 850, Hrušovany u Brna, Jihomoravský

Společnost PLP INVEST Moravia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby).

Popis pracovní pozice

První kontakt emailem, nebo telefonicky.
Krátkodobé zaměstnání.

Kontakt

PLP INVEST Moravia s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Olesia Bian   +420 773 911 991

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PLP INVEST Moravia s.r.o. (IČO 01785133), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.