Pomocná síla v kuchyni Žďár nad Sázavou

Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 1142, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Společnost Bohumil Kobza hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

Pomocná síla do kuchyně s chutí se dále posouvat a učit se novým věcem
výkonnostní a zvláštní prémie, různá firemní školení v oboru

Kontakt

Bohumil KobzaKontaktní osoba:
Zuzana Studená Mokrošová   +420 603 295 144

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bohumil Kobza (IČO 15261964), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.