člen výjezdové skupiny pco Stéblová

Inzerát z úřadu práce
Plat: 86 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 66, Stéblová, Pardubický

Společnost DOSON AZS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlinsko
NÁPLŇ PRÁCE: Výjezdy z místa bydliště v Hlinsku.
POŽADAVKY: Výhodou certifikát strážný, ŘP sk. B, čistý TR.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle (Po - Pá, 7:00 - 18:00) nebo na e-mailové adrese.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DOSON AZS s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslav Minařík   +420 605 083 455

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DOSON AZS s.r.o. (IČO 28811267), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.