Ostraha prodejen Frenštát pod Radhoštěm

Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Šenkem 1906, Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský

Společnost Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

z: 12.7.2018; a: 12.9.2018; požadujeme věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,přiměřený zdravotní stav, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme! Pro informování ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku!. Telef: 606/333 112 (PO-PÁ v době od 8:00-15:00 hod.)

Kontakt

Bohemia Marten Plus s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavla Liebertzová, personální oddělení   +420 606 333 112

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bohemia Marten Plus s.r.o. (IČO 06227155), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.