Pracovníci ostrahy, strážní - pouze pro ozp Brno

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křenová 299, Brno, Jihomoravský

Společnost C.I.D. service, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky (domluvit si schůzku) nebo e-mailem
Požadované dovednosti
Osvědčení o profesní kvalifikaci strážný 68-008-E výhodou.
Požadujeme minimálně základní vzdělání, čistý trestní rejstřík, flexibilitu.
Strážní a informační služba, jednoduchá evidence, pochůzková činnost, 12 hod. turnusové denní, noční směny. Jedná se o ostrahu výrobního areálu, práce v čistém a klidném prostředí. Slušné a férové jednání. Mzda v termínu, příplatky za noční, so, ne, svátky.
Volná pracovní místa vyhrazena pro OZP (ČID, PID), vhodné spíše pro muže.
Místo výkonu práce: Brno-město


Kontakt

C.I.D. service, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Petr Sitko   +420 602 342 037

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) C.I.D. service, spol. s r.o. (IČO 27664341), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.