Strážný Praha

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tomíčkova 2287, Praha, Hlavní město Praha

Společnost APEurope s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Tomíčkova 9, Praha 4; Nákupní 4, Praha 10
Kontakt: 607 027 647, e-mail: nabor@apeurope.
Výpis z RT, dobrý zdravotní stav a příjemné vystupování. Zkušenosti v oboru a osvědčení o profesní kvalifikaci výhodou.
Nástup ihned, nebo po dohodě.
Náplň práce: ohlídání zboží na marketu, provádení inventur, případné zajištění pachatele, komunikace s PČR, nepravidelné obchůzky.
Nabízíme finanční motivaci: odměny, po zapracování navýšení mzdy, příspěvek na ubytování, možnost týdenních záloh za mzdu.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

APEurope s.r.o.



Kontaktní osoba:
Monika Zajíčková   +420 607 027 647

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) APEurope s.r.o. (IČO 29056179), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.