Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Lovosice

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Osvoboditelů 1228, Lovosice, Ústecký

Společnost HEZKÉ DOMY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

3. směnný, nepřetržitý a noční provoz. Vhodné i pro absolventy. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
V případě nástupu absolventa nebo zaměstnance bez kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách, bude umožněno absolvování kurzu do 1,5 roku po nástupu s úhradou zaměstnavatele.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7.00 - 17.00 hod.

Kontakt

HEZKÉ DOMY s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Soňa Čechová, jednatelka   +420 731 401 433

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HEZKÉ DOMY s.r.o. (IČO 24273449), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.