Prodavač/ka Hlučín

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ve Statku 1966, Hlučín, Moravskoslezský

Společnost SNABYTEK COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách.

Popis pracovní pozice

V případě zájmu Vás přijmeme ihned nebo po dohodě.
Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme.
Životopisy na email: info@snabytek.cz , předmět PRODAVAČ HLUČÍN, případně volejte 773 452 282
Plat se skládá hned z několika motivačních složek.
Možnost vybírat si náhradní volno za odpracovanou sobotu kdykoliv v týdnu, zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif, firemní akce (školení, výstavy, společenské akce v rámci firmy). Nabízíme NESTEREOTIPNÍ PRÁCI.

Kontakt

SNABYTEK COMPANY s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Miketa, jednatel   +420 773 452 282

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SNABYTEK COMPANY s.r.o. (IČO 28618203), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.