Prodejce v oční optice kamenice Sázava

Plat: 110 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Benešovská 1, Sázava, Středočeský

Společnost Marie Mazurová hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Kamenice
výhodou oční optik nebo absolvent/ka střední školy, praxe vítána, vhodné i pro maminky na MD.
Před osobní návštěvou nutný telefonický kontakt nebo pište na uvedený email !!!!

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Marie MazurováKontaktní osoba:
Marie Mazurová   +420 777 268 552

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Marie Mazurová (IČO 14457377), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.