Obsluha, prodavač/ka, cukrář/ka Heřmanův Městec

Plat: 74 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Míru 184, Heřmanův Městec, Pardubický

Společnost Denisa Nejedlá hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: náměstí Míru 184, Heřmanův Městec
NÁPLŇ PRÁCE: Výpomoc v cukrárně s vlastní výrobnou (obsluha i pomoc ve výrobě). Jedná se o převážně dopolední směny v týdnu, občas víkend. DPP nebo zkrácený úvazek.
POŽADAVKY: Praxe v prodeji, obsluze nebo výrobě zákusků, pečení korpusů. Manuální zručnost a pečlivost.
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Kontakt

Denisa NejedláKontaktní osoba:
Denisa Nejedlá   +420 608 011 094

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Denisa Nejedlá (IČO 02053250), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.