Prodavači potravinářského zboží Český Těšín

Plat: 81 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí ČSA 185, Český Těšín, Moravskoslezský

Společnost Monika Kuśová hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

znalost obslužného úseku vítána;
úvazek: 4hod. nebo 6hod.;
Způsob kontaktu: předem telefonicky od 9.00 hod. do 15.00 hod. a dohodnout schůzku nebo e-mailem

Kontakt

Monika KuśováKontaktní osoba:
Monika Kušová   +420 777 346 761

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Monika Kuśová (IČO 42019761), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.