Prodavači/pokladní Havířov

Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lidická 886, Havířov, Moravskoslezský

Společnost SEMAG spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou (není podmínkou).
Pracovní doba po-pá, sobota dopoledne.

Požadujeme: Zdravotní průkaz pro práci s potravinami, komunikativnost, zodpověnost, pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem.

Způsob kontaktu: telefonicky nebo emailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SEMAG spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Piprová, personální referent   +420 599 507 645,734 353 429

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SEMAG spol. s r.o. (IČO 43962394), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.