Prodavač/ka v prodejně Ostrava

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Výstavní 2119, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Alex & Ly, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

ZamK
Místo výkonu práce: Výstavní 12, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt telefonicky na č. 774 321 817, emailem: petrsabina@gmail.com, osobně se můžete dostavit na pracoviště od 10 do 16 hod.

Vzdělání ani praxe nerozhoduje.
Provozní doba: 6.30 - 20.00 hod. včetně víkendů. Ranní a odpolední směny.

Kontakt

Alex & Ly, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Huyen Trang Phamová, jednatelka   +420 774 321 817

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Alex & Ly, s.r.o. (IČO 05041708), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.