Prodavači - smíšené zboží Rosovice

Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 105, Rosovice, Středočeský

Společnost KVARTEX spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží.

Popis pracovní pozice

Pozice: prodavači - smíšené zboží
Zkrácený úvazek.
Nástup možný ihned na dobu neurčitou (dle dohody). Mzda: 12 000,- Kč
Kontakt: Aulická Jaroslava, tel.: 737 239 503 - 7:00 - 15:30 hod., e-mail: aulicka@kvartex.cz
Místo výkonu práce: KVARTEX spol. s r.o. provozovna ROSOVICE, Rosovice č.p. 105, 262 11 Rosovice

Kontakt

KVARTEX spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslava Aulická   +420 737 239 503

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KVARTEX spol. s r.o. (IČO 46709193), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.