údržbář Lovosice

Plat: 21 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 1165, Lovosice, Ústecký

Společnost TRCZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE:
o opravy zařízení výrobních linek
o dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce
o spolupráce s externími zaměstnanci

POŽADUJEME:
o vyučen v technickém oboru
o praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou
o platná vyhláška 50 §5 a výše - výhodou
o znalosti systému řídících obvodů měření a regulace výhodou - výhodou
znalost technické dokumentace
o spolehlivost
o manuální zručnost
NABÍZÍME:
o práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
o zaměstnanecké benefity (stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění, závodní lékařská péče…)
o pravidelnou mzdu
o 4 týdny dovolené (+ 1 týden navíc za odpracované roky)

Nástup možný ihned. Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Kontakt

TRCZ s.r.o.

Jaroslava Matoušková, personální oddělení   +420 416 421 201

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TRCZ s.r.o. (IČO 26486059), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.