Noční recepční Březová

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 157, Březová, Karlovarský

Společnost RETRO MANAGEMENT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

NOČNÍ RECEPČNÍ
Kontakt: pí Nováková, tel.: +420 353 972 524, e-mail: manager@retroriverside.cz
Pracovní doba 19:00 - 7:00 (v režimu krátký a dlouhý týden)
Luxury Wellness Resort RETRO RIVERSIDE***** přijme pracovníka na pozici noční recepční.
Požadujeme:
- úplné střední vzdělání s maturitou, ČJ a AJ podmínkou (NJ a RJ výhodou), zodpovědnost, pečlivost, proklientský přístup.
Nabízíme:
- práci v luxusním hotelu s příjemným kolektivem a zajímavými benefity:
- prémie na základě proaktivního přístupu, podnikové stravování, zaměstnanecké výhody.Kontakt

RETRO MANAGEMENT, s.r.o.Kontaktní osoba:
Nováková   +420 353 972 524

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RETRO MANAGEMENT, s.r.o. (IČO 24271497), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.