Rozpočtář -ka v oboru elektro Hlavnice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 50, Hlavnice, Moravskoslezský

Společnost ReSpol s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Rozpočtáři specialisté.

Popis pracovní pozice

KO: Bc. Vilma Rýžová - telefon: 737 545 227 (8:00 - 15:00 hod.), email: respol@respol.net.
SŠ - obor elektro, praxe s rozpočtováním v oboru elektro 2 roky, zkušenosti s rozpočtováním v oboru elektro výhodou.
Pracoviště: Hlavnice 50, nástup: ihned.

Kontakt

ReSpol s. r. o.Kontaktní osoba:
Bc. Vilma Rýžová   +420 737 545 227

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ReSpol s. r. o. (IČO 46580646), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.