Data analyst Praha

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeňská 3217, Praha, Hlavní město Praha

Společnost BNP Paribas Cardif Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Plzeňská č.p. 3217/16, Praha 5 - Smíchov
Kontakt: Pařízková Dana, tel.: 234 240 256, e-mail: dana.parizkova@cardif.com

Data Analyst

Jako Data Analyst v oblasti pojistné matematiky budete přímo podřízený pozici Central Europe Chief Actuary Officer, a tedy úzce pracovat s oddělením pojistné matematiky pro střední Evropy a vedoucím platformy Telco & Retailers v CEE regionu. Vaším úkolem bude zajistit robustní a pravidelné sledování programů krádeží a poškození / prodloužených záruk v regionu (CZ, SK, AT, HU, RO, BG). Jste podnikatelsky orientovaný se silnými analytickými dovednostmi a to vám umožňuje posoudit priority a poskytnout podporu při rozhodování.

Klíčové zodpovědnosti:
o Implementace reportingového systému v celém regionu střední Evropy pro programy Krádeže a poškození a Prodloužené záruky.
o Pravidelně sledovat příslušné ukazatele KPI pro posuzování technické a finanční výkonnosti programů.
o Pravidelná aktualizace technických podkladů umožňující relevantní pricingový proces (adekvátní granularita, aktuální informace) - úzká součinnost s pricingovou pojistnou platformou v CEE regionu.
o Zodpovídá za reporting a monitoring pojistných událostí, přičemž upozorňuje klíčové oblasti zájmu a oblasti kde existuje potenciál zlepšení efektivity v rámci procesu vymáhání pohledávek.
o Udržovat vhodné reporty pro monitorování, měřit a podporovat obnovení používání a sledování obnovení nasazení na trhu a celkových úspor versus budgetu pojistných plnění - spolupráce s oddělením operations tak, aby byla zajištěna optimální struktura reportingu a naplněny potřeby trhu.

Požadujeme:
o Vysokoškolský titul v pojistné matematice, statistice nebo matematice a finančnictví a znalosti v pojistné legislativě.
o Minimálně 3 roky odborných zkušeností v pojistně-matematické oblasti (zkušenost s neživotním pojištěním je výhodou).
o Pokročilá mluvená a psaná angličtina.
o Zodpovědná a autonomní osobnost se schopností hodnotit priority.
o Obchodní orientovaná osobnost s tvůrčím a praktickým myšlením.
o Dovednosti v oblasti řešení problémů s rozhodovacími schopnostmi;
o Dobré komunikační a prezentační dovednosti.

Nabízíme:
o Zajímavá práce v rámci regionálního pojistně-matematického týmu střední Evropy.
o Spolupráce a interakce s vedením společnosti na vysoké úrovni.
o Pozice v mezinárodní společnosti se silným finančním zázemím.
o Zajímavé zaměstnanecké výhody a školení
o Možnost mezinárodní kariéry.

Data Analyst
Directly attached to the Central Europe Chief Actuary Officer, you will work in close cooperation with both the Central Europe Actuarial Department and the Central Europe Head of Telco & Retailers industries. Your role will be to provide a robust and regular monitoring of theft & damage / extended warranty programs in the region (CZ, SK, AT, HU, RO, BG). Business oriented with strong analytical skills, you are able to rank priorities and provide support for decision making.
Key responsibilities:
" Implement an industrialized reporting system across the Central Europe region for Theft & Damage and Extended Warranty programs.
" Monitor on a regular basis the appropriate KPIs to assess the technical and financial performance of the programs.
" Regular update of technical bases to allow relevant pricing process (adequate granularity, up to date information) - close interaction with the CE actuarial pricing platform.
" Hold responsibility for cla

Kontakt

BNP Paribas Cardif Services s.r.o.Kontaktní osoba:
Dana Pařízková   +420 234 240 256

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BNP Paribas Cardif Services s.r.o. (IČO 06298745), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.