Vedoucí skladu Slatiňany

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Cukrovaru 819, Slatiňany, Pardubický

Společnost Milan Toman hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti skladování.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Slatiňany - U Cukrovaru 819
NÁPLŇ PRÁCE: Vedoucí skladu půjčovny lešení a stavební mechanizace, skladník.
POŽADAVKY: ŘP sk. B, průkaz na řízení VZV (možnost dodatečného zaškolení)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování, zvláštní prémie
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v době od 7 - 18 hodin, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Kontakt

Milan TomanKontaktní osoba:
Milan Toman, majitel firmy   +420 603 148 231

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Milan Toman (IČO 15020096), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.