řidič mezinárodní kamionové dopravy Humpolec

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Okružní 612, Humpolec, Vysočina

Společnost ICOM transport a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Kvalifikační předpoklady:
o ŘP sk. C+E - výhodou, případně zajistíme a uhradíme
o Profesní průkaz
o Digitální kartu
o Zdravotní způsobilost k řízení
o Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
o Garantovaný výplatní termín 14. den v měsíci
o Firemní benefity: zdarma doprava autobusy společnosti pro Vás i celou rodinu, mobilní volání v rámci zvolených 6 čísel zdarma, firemní pojištění odpovednosti za škodu, stabilizační půjčku a další.
o Moderní vozový park Mercedes-Benz

Telefonický kontakt možný v pracovní dny v době od 8:00 - 12:00 hod.

Kontakt

ICOM transport a.s.Kontaktní osoba:
Petr Král   +420 606 773 222

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ICOM transport a.s. (IČO 46346040), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.