řidič nákladního automobilu - skupina c Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Topolová 548, Liberec, Liberecký

Společnost Ing. Vladimír Komarov hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Požadavky: ŘP sk. C + profesní průkaz + digitální karta řidiče a platné psychotesty.
Pracovní doba: turnusy pondělí až pátek, víkendy volné.
Zaměstnavatel vyžaduje bezpečnostní přestávky, pauzy a AETR.
Domluvit si schůzku předem telefonicky.

Kontakt

Ing. Vladimír KomarovKontaktní osoba:
Ing. Vladimír Komarov   +420 773 654 646

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. Vladimír Komarov (IČO 46049223), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.