řidiči nákladní dopravy Tlumačov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mánesova 510, Tlumačov, Zlínský

Společnost Metalšrot Tlumačov, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, E, profesní průkaz, strojnický průkaz na nakladače a bagry výhodou
Základní mzda 19.000,- Kč + prémie a příplatky
Místo výkonu práce je provozovna Brno, Železná 16
Nabízíme: 25 dnů dovolené, obědy, stravenky

Kontakt

Metalšrot Tlumačov, a. s.Kontaktní osoba:
Petr SIGMUND   +420 603 144 623

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Metalšrot Tlumačov, a. s. (IČO 46901094), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.